Sdílejte nás na Facebooku

Sdílejte nás na Facebooku

Stav vaší objednávky

Variabilní symbol objednávky:

Křestní jméno objednatele:

 

Naši partneři

Parašutismus - služby - Základní parašutistický výcvik - 3 seskoky (1)

Základní parašutistický výcvik - 3 seskoky

Tento výcvik je určen pro naprosté začátečníky, kteří se chtějí vznášet na padáku, který si sami řídí. Jde o nezávazné nahlédnutí do světa parašutismu. Seskoky provádíte již od prvního sami.

Výcvik je určen také pro ty, kteří již někdy seskok provedli, ale před dlouhou dobou, nebo svůj seskok absolvovali na kulatém padáku a chtějí skočit na padáku typu křídlo.

Kurz obsahuje 12 hodin teorie, jejíž náplní je seznámení s padákovou technikou, teoretická výuka a praktický pozemní výcvik. Vyvrcholením kurzu jsou 3 praktické seskoky z výšky 1200 - 1500m na padáku typu křídlo s automatickým otevřením padáku.

Pro výcvik používáme studentské padáky české firmy JOJOWINGS,s.r.o, HOP-260M a americké padáky firmy Performance designs, NAVIGATOR 260. Všechny studentské padáky jsou samozřejmě, pro Vaši bezpečnost, vybaveny elektronickými zabezpečovacími přístroji na záložních padácích. Tyto přístroje slouží k aktivaci záložního padáku, v případě, že je to nutné a, že tak z jakéhokoliv důvodu neučíní parašutista.

Podmínky účasti ve výcviku: Minimální věk 15 let (do 18 let je nutný ověřený písemný souhlas obou rodičů). Potvrzení o zdravotní způsobilosti od praktického nebo leteckého lékaře.

Po absolvování základního výcviku můžete zažádat o vystavení mezinárodní licence parašutisty a pokračovat v dalším sportovním výcviku parašutisty.

 

Cena: 3.913,04 Kč + DPH (15 %): 586,96 Kč. Celková cena zboží: 4500,00 Kč

počet kusů: